«ՎՈԼՖ ՍԵՔՅՈՒՐԻԹԻ» ընկերությունը իրականցնում է բարձրակարգ անվտանգության ծառայություններ՝ ապահովելով ՓՄՁ օբյեկտների անվտանգությունը քաղաք Երևանում և Հայաստանի Հանրապետության ողջ տարածքում: Մեր աշխատակիցներիը կապահովվեն յուրաքանչյուր տարածքի անխափան պահպանությունը` ցանկացած տեսակի ապօրինի ոտնձգություններից:
Մեր ընկերությունը հագեցած է բոլոր անհրաժեշտ միջոցներով ապահովելու լիակատար անվտանգության՝ հմուտ աշխատակիցներ, ժամանակակից սարքավորումներ և տեխնիկական միջոցներ, զենք, հատուկ միջոցներ և հատուկ համազգեստ, տարբեր տիպի տրանսպորտային միջոցներ:
ՀՀ ոստիկանության կողմից «ՎՈԼՖ ՍԵՔՅՈՒՐԻԹԻ» ընկերությունը ստացել է թիվ 51 լիցենզիան` մասնավոր պահնորդական գործունեության իրականացման համար:

Компания «WOLF SECURITY» оказывает профессиональные охранные услуги, обеспечивая безопасность МСБ в Ереване и на всей территории Республики Армения. Наши сотрудники обеспечивают бесперебойную защиту любой територии от незаконных посягательств.
В нашем арсенале имеется все необходимое для оказания полного комплекса охранных услуг: надежные проверенные кадры, современное охранное оборудование и технические средства безопасности, мобильная радиосвязь, оружие и спецсредства, специальная униформа, сторожевые собаки, транспортные средства.
Компания «WOLF SECURITY» получила лицензию No 51 от Полиции РА на осуществление частной охранной деятельности.